Reference 2011

Rekonstrukce 1PP a 1NP v CIT centru Stará Bělá

Investor: Sallerova výstavba, spol. s r.o,

Realizace: Rekonstrukce 1PP a 1NP v CIT centru Stará Bělá, stávající prostory byly kompletně přestavěny pro účely farmaceutické firmy. Kompletní dodávky rozvodů vody, odpadů a kanalizace, včetně dodávky nových zařizovacích předmětů, plus úprava připojovacího potrubí ke stávajícím otopným tělesům a jejich doplnění

Termín realizace: 10/2011-1/2012

Modernizace policejních služeben

Investor: Ministerstvo vnitra ČR

Realizace: Modernizace policejních služeben ve městech Karviná, Český Těšín, Havířov, kompletní rozvody vody, odpadů a ÚT, pro vytvoření recepcí na jednotlivých služebnách.

Termín realizace: 04/2011-06/2011

Rekonstrukce ZŠ Hlučín

Investor: Město Hlučín

Realizace: Rekonstrukce ZŠ Hlučín, demontáž radiátorových ventilů a šroubení na stávajících otopných tělesech a jejich následná výměna za nové, na termostatické hlavice se pak následně osadili elektronicky řízené termohlavice. Součástí dodávky byla také dodávka a montáž 6ks čerpadlových sestav na ležatém rozvodu ÚT

Termín realizace: 09/2011-10/2011

Rekonstrukce sociálního zařízení ZŠ Šromotovo

Investor: Město Hranice na Moravě

Realizace: Rekonstrukce sociálního zařízení ZŠ Šromotovo , demontáž stávajících rozvodů vody a odpadů, včetně obkladů a dlažeb, demontáž železných dělících příček, demontáž oken. Realizace nově vyzděných příček, nové obklady a dlažby, nové rozvody vody a odpadů včetně kompletace ZTI, plus nově realizované rozvody vzduchotechniky.

Termín realizace: 08/2011-09/2011

Rekonstrukce mateřské školky Seifertova

Investor: Město Valašské Meziříčí

Realizace: Rekonstrukce mateřské školky Seifertova, demontáž stávajících dřevěných oken a dveří, včetně stávající elektroinstalace a také dřevěného obložení radiátorů, následná dodávka a montáž plastových oken a dveří, plus kompletní dodávka elektroinstalace v celém objektu a nově osazené dřevěné kryty radiátorových těles.

Termín realizace: 07/2011-09/2011

Kompletní dodávka a montáž rozvodů pro Lidl Česká republika v.o.s.

Investor: Lidl Česká republika v.o.s.

Realizace: Kompletní dodávka a montáž rozvodů ležaté kanalizace, rozvodů vnitřního vodovodu, rozvodů ÚT, plynového kotle Buderus včetně nerez odkouření, plus finální kompletace ZTI .

Termín realizace: 09/2011-11/2011

Dodávka a montáž veškerých rozvodů vody a odpadů

Investor: RD Klvač Albert, Hranice

Realizace: Dodávka a montáž veškerých rozvodů vody a odpadů v novostavbě rodinného domu manželů Klvačových, včetně dodávky a montáže podlahového topení, plus dodávka, montáž a zprovoznění tepelného čerpadla země-voda výrobce AlphaInnoTec.

Termín realizace: 05/2011-07/2011

Novostavba objektu centra pro výzkum lemurů

Investor: ZOO Olomouc

Realizace: Novostavba objektu centra pro výzkum lemurů kata a zároveň vstupního objektu ZOO Olomouc, provedení veškerých rozvodů vody a odpadů, vedení podlahového topení, dodávka a montáž tepelného čerpadla vzduch-voda HOTJET a závěrečné kompletace zařizovacích předmětů.

Termín realizace: 03/2011-10/2011

Novostavba pod záštitou obchodního řetězce TESCO

Investor: Tesco Stores ČR a.s.

Realizace: Novostavba pod záštitou obchodního řetězce TESCO, dodávka a montáž parní předávací stanice, přeložky parního a kondenzačního potrubí, zřízení vodovodní přípojky, provedení veškerých rozvodů vody a odpadů, vedení ÚT a závěrečné kompletace zařizovacích předmětů.

Termín realizace: 04/2011-05/2011